FURNITURE / Chairs and Stools / Bench 6812562
nr 681 2562
BENCH
1890s, length: 100, damaged, wear.
1890-tal, längd: 100
Condition: skadad, slitage
100
SEK 2200
Monday February 14 2011
at 18:44:42
100 kr
700 kr
400 kr
500 kr
600 kr
1.100 kr
1.000 kr
6
1.600 kr
1.600 kr
2.100 kr